گزینه ویرایش به توئیتر اضافه نمی گردد

به گزارش مجله انوار بلاگ به نقل از ورج، کاربران توئیتر از زمان راه اندازی این شبکه اجتماعی در 2006 میلادی خواهان گزینه ای برای ادیت (اصلاح) توئیت های خود هستند. اما شرکت همواره از ارائه آن طفره رفته و می گوید مشکل را آنالیز می نماید یا مشغول آنالیز عمیق آن است.

گزینه ویرایش به توئیتر اضافه نمی گردد

اکنون جک دورسی مدیر ارشد اجرایی توئیتر پاسخی قاطع به این سوال داده است. طی یک جلسه پرسش و پاسخ ویدئویی با نشریه ویرد(Wired) از او پرسیده شد آیا دکمه ادیت در 2020 به توئیتر افزوده می گردد یا خیر. او با لبخند نامحسوسی پاسخ داد: جواب این سوال نه است.

البته این پاسخ چندان غیرمنتظره نیست. هرچند کاربران توئیتر مدت ها است که درباره مزایای گزینه ادیت بحث می نمایند، اما این شرکت همواره پاسخی دو پهلو به کاربران داده و هیچ گاه سعی نکرد این مشکل را رفع کند.

کیوان بیک پور یکی از مدیران توئیتر تابستان گذشته در این باره گفت: واقعا فکر می کنم بالاخره باید این ویژگی را بسازیم. البته این از اولویت های ما به حساب نمی آید.

در ویدئوی پرسش و پاسخ، دورسی شرح داد که نبود گزینه اصلاح در توئیتر به طراحی اصلی این شبکه اجتماعی مربوط است.

او گفت: ما به عنوان یک سرویس اس ام اس و ارسال متن فعالیت خود را شروع کردیم. هنگامیکه شما پیامی ارسال می کنید نمی توانید آن را پس بگیرید. ما می خواهیم همین ویژگی را حفظ کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گزینه ویرایش به توئیتر اضافه نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه ویرایش به توئیتر اضافه نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید