کلیه راه های اصلی و فرعی گیلان باز است

به گزارش مجله انوار بلاگ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه 2 محور روستایی در شهرستان شفت هنوز مسدود است، گفت: در حال حاضر کلیه راه های اصلی و فرعی استان باز است.

کلیه راه های اصلی و فرعی گیلان باز است

محمدرضا نازک کار در گف وگو با مجله انوار بلاگ، با اشاره به آخرین وضعیت راه های استان به دنبال بارندگی شدید 24 ساعت گذشته، اظهار کرد: در حال حاضر کلیه راه های اصلی و فرعی استان باز است.

وی شهرستان های تالش، صومعه سرا، ماسال، فومن، شفت، رودسر، لنگرود و املش را شهرستان های درگیر سیل طی شامگاه گذشته و صبح امروز دانست و اضافه کرد: در منطقه شرق گیلان تنها مشکل آبگرفتگی معابر را داشتیم که با کوشش مجموعه راهداران و شهرداری ها برطرف مشکل برطرف شده و ترافیک عادی و روان در جریان است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به مسدود اعلام کردن چند محور روستایی به واسطه بالا آمدن آب رودخانه ها طی ظهر امروز، یادآور شد: در حال حاضر ترافیک در این محورها نیز جریان دارد.

نازک کار با بیان اینکه 2 محور روستایی در شهرستان شفت هنوز مسدود است، گفت: تا اواخر وقت امروز این دو محور نیز بازگشایی خواهد شد.

وی از تخریب یک دستگاه پل سه دهنه در شهرستان املش اطلاع داد و اعلام کرد: برآورد ریالی خسارات وارده به ابنیه راه تا فردا اعلام می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کلیه راه های اصلی و فرعی گیلان باز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلیه راه های اصلی و فرعی گیلان باز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید