کاظم زاده: تمام فکر و ذکرم کسب سهمیه المپیک 2020 است

به گزارش مجله انوار بلاگ، ملی پوش بوکس ایران گفت: با اتمام مسابقات انتخابی حالا تمام فکر و ذکرم کسب سهمیه المپیک 2020 است.

کاظم زاده: تمام فکر و ذکرم کسب سهمیه المپیک 2020 است

به گزارش مجله انوار بلاگ، رقابت های انتخابی بوکس روز سه شنبه 8 بهمن ماه در وزن 69 کیلوگرم برگزار گردید و سجاد کاظم زاده مقابل مسلم مقصودی به فزونی دست یافت تا شانس خود را برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک در قاره آسیا افزایش بدهد.

کاظم زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله انوار بلاگ، در مورد فزونی مقابل مقصودی گفت: ابتدا باید عنوان کنم که مسلم مقصودی دوست خوب من است که رابطه بسیار صمیمی با یکدیگر داریم و برای او بهترین ها را آرزو دارم. بالاخره بعد از برگزاری رقابت انتخابی با رای داوران من برنده این مسابقه اعلام شدم و امیدوارم در مسابقات کسب سهمیه المپیک بهترین نتیجه را کسب کنم.

وی توضیح داد: از سال 93 عضو تیم ملی بوکس هستم و المپیکی شدن افتخار بزرگی برای من است. در مسابقات دوره گذشته کسب سهمیه المپیک در چین، در بازی های آسیایی اندونزی، مسابقات قهرمانی آسیا و مسابقات قهرمانی دنیا عضو تیم ملی بودم و از تجربه کافی برخوردار هستم و امیدوارم این تجربه به من یاری کند در جهت کسب سهمیه المپیک پیروز باشم.

ملی پوش بوکس ایران اعلام کرد: در این مدت از لحاظ ذهنی درگیر مسابقات انتخابی بودم و می دانستم مسلم مقصودی حریف بسیار قابل احترامی است. حالا که مسابقات انتخابی تمام شده است، تمام فکر و ذکرم کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو است. همواره مدیون زحمات مربیان خود به خصوص علیرضا استکی، سرمربی تیم ملی بوکس هستم که 4 سال پیش و زمانی که بسیار جوان بودم در مسابقات کسب سهمیه المپیک ریو به من اعتماد کرد. امیدوارم جواب اعتماد علیرضا استکی را این دوره بدهم و المپیکی شوم.

کاظم زاده در مورد شانس بوکس ایران برای کسب سهمیه المپیک گفت: تیم بسیار خوبی دارم و هیچ کدام از بوکسورهای ما برای کسب سهمیه المپیک ناامید نیستند، اما واقعا کسب سهمیه در قاره آسیا کار سختی است. شناخت نسبی از رقبای خود دارم و برای تفاوتی ندارد که با چه قرعه و حریفانی برخورد کنم، چرا که تمام هدفم کسب سهمیه و بعد از آن کسب نتایج خوب در المپیک 2020 است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاظم زاده: تمام فکر و ذکرم کسب سهمیه المپیک 2020 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاظم زاده: تمام فکر و ذکرم کسب سهمیه المپیک 2020 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید