کارکنان شرکت توزیع برق مقابل مجلس تجمع کردند، مطالبه لغو آزمون استخدامی و همسازان سازی حقوق

به گزارش مجله انوار بلاگ، تجمع کارکنان شرکت توزیع برق کشور با هدف لغو آزمون استخدامی از سوی شرکت توانیر و حذف شرکت های واسطه پیمانکاری و همسازان سازی حقوق مقابل مجلس شورای اسلامی به شکل مسالمت آمیز برگزار گردید.

کارکنان شرکت توزیع برق مقابل مجلس تجمع کردند، مطالبه لغو آزمون استخدامی و همسازان سازی حقوق

به گزارش گروه مالی مجله انوار بلاگ، جمعی از کارکنان شرکت توزیع برق کشور برای لغو آزمون استخدامی از سوی شرکت توانیر و حذف شرکت های واسطه پیمانکاری و همسازان سازی حقوق بار دیگر مقابل مجلس شورای اسلامی، تجمع کردند.

به همین دلیل، حسینی سخنگو و نماینده کارکنان توزیع برق استان تهران با اشاره به دلایل تجمع شکل گرفته از سوی پرسنل شرکت توزیع برق کشور گفت: بنا بر بخش نامه ارائه شده، تبدیل شرایط کارکنان این بخش از صنعت برق در صورت شرکت در آزمون مقدور بوده و تنها 3 درصد از کارکنان می توانند پس از گذر از سد آزمون تبدیل شرایط شوند.

نماینده پرسنل استان تهران با غیر عادلانه خواندن شرایط در نظر گرفته شده از سوی وزارت نیرو، گفت: چرا باید با پرسنلی که بیش از 10 سال سابقه کار دارند، در قالب چنین ساختاری برای تبدیل شرایط برخورد گردد.

سخنگوی پرسنل استان تهران ضمن تاکید بر سایر خواسته های صنفی کارکنان توزیع نیرو برق، اعلام کرد: تبدیل شرایط شغلی و یا همسان سازی حقوق و مزایای کارکنان از دیگر خواسته های به حق ما است.

وی گفت: 6 نفر از کارکنان توزیع برق کرمان که چند روز قبل برای برطرف قطعی برق روستا های گلباف کرمان به منطقه اعزام شدند، اما در محاصره سیل گرفتار و جان خود را از دست دادند، از نیرو های شرکتی بودند و امروز عکس این شهدای خدمت را در دست گرفتیم تا نشان دهیم نیرو های شرکتی از جان و دل خدمت می نمایند.

این تجمع صبح امروز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه سال 1400 مقابل مجلس شورای اسلامی به شکل مسالمت آمیز برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کارکنان شرکت توزیع برق مقابل مجلس تجمع کردند، مطالبه لغو آزمون استخدامی و همسازان سازی حقوق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارکنان شرکت توزیع برق مقابل مجلس تجمع کردند، مطالبه لغو آزمون استخدامی و همسازان سازی حقوق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید