چفرین: شک دارم که فوتبال در آینده تغییر چندانی بکند

به گزارش مجله انوار بلاگ، رئیس اتحادیه فوتبال اروپا گفت؛ با وجود پیشرفت های تکنولوژی تردید دارد که فوتبال و برگزاری مسابقات این رشته ورزشی دچار تغییرات چندانی گردد.

چفرین: شک دارم که فوتبال در آینده تغییر چندانی بکند

به گزارش مجله انوار بلاگ و به نقل از سایت رسمی رقابت های یورو 2020، الکساندر چفرین گفت: ظهور تکنولوژی های جدید از جمله یاری داور ویدئویی (VAR) دلیلی برای تغییرات گسترده در فوتبال نیست و روح این رشته ورزشی مثل قبل باقی می ماند.

رئیس اتحادیه فوتبال اروپا اضافه نمود: تردید دارم که در آینده فوتبال تغییر زیادی بکند، البته که فناوری هایی مثل یاری داور ویدئویی وارد فوتبال خواهند شد. اگر فوتبال امروز را با 50 سال پیش مقایسه کنید، بازی ها سرعتی تر شده اند و ظاهر بازیکنان به نحو دیگری است اما قوانین پایه ای فوتبال تغییری نکرده است. فوتبال، فوتبال باقی می ماند و باید همینطور هم بماند.

چفرین ادامه داد: فوتبال برای همواره به عنوان بازی باقی می ماند که دنیا را با هم متحد می نماید. زمانی که سفر طرفداران تیم های مختلف به سراسر دنیا را می بینم، قدرت باورنکردنی فوتبال را درک می کنم. ببینید که چگونه دیدگاه ها به روسیه پس از جام دنیای 2018 تغییر یافت. پیش از این خیلی ها روسیه را فقط به وسیله صحبت های دیگران مورد ارزیابی قرار می دادند اما فوتبال این دیدگاه را تغییر داد. با احترام به سایر ورزش ها معتقدم فقط فوتبال می تواند چنین کاری بکند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "چفرین: شک دارم که فوتبال در آینده تغییر چندانی بکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چفرین: شک دارم که فوتبال در آینده تغییر چندانی بکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید