پوست به گیشه می آید

به گزارش مجله انوار بلاگ، فیلم سینمایی پوست به کارگردانی بهمن و بهرام ارک و تهیه کنندگی محمدرضا مصباح با حال و هوایی متفاوت از فیلم های در حال اکران، روانه پرده سینما ها می شود.

پوست به گیشه می آید

به گزارش گروه فرهنگی مجله انوار بلاگ، امیرحسین مهر مجری طرح فیلم سینمایی پوست به کارگردانی بهمن و بهرام ارک و تهیه کنندگی محمدرضا مصباح نام کرد: در شرایط فعلی و با توجه به اینکه سینما نیاز به سرپا ماندن دارد تصمیم گرفتیم با همه سختی ها فیلم سینمایی پوست را اکران سراسری کنیم تا به چرخش سینمای ایران کمکی کرده باشیم. ما این آمادگی را داریم که فیلم را به سرعت اکران کنیم. امیدواریم با حضور و استقبال سینمادوستان این فیلم بتواند به رشد و ارتقای سینمای ایران در شرایط فعلی کمک کنند.

پوست که اولین فیلم بلند سینمایی برادران ارک و برداشتی از افسانه عاشقانه ای گره خورده با سحر جادوست در جشنواره سی و هشتم فجر خوش درخشید و توجه مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کرد.

برادران ارک که با فیلم کوتاه حیوان جوایز جشنواره کن و جشنواره فجر را در کارنامه هنری شان داشتند، پیروز شدند با فیلم پوست 8 نامزدی و 2 سیمرغ بلورین را در جشنواره فجر به دست آورند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پوست به گیشه می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوست به گیشه می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید