هواشناسی، سامانه بارشی از روز آدینه وارد کشور می گردد

به گزارش مجله انوار بلاگ، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به شمال غرب و بخش هایی از غرب کشور از روز آدینه اطلاع داد.

هواشناسی، سامانه بارشی از روز آدینه وارد کشور می گردد

به گزارش گروه اجتماعی مجله انوار بلاگ، صادق ضیاییان با بیان اینکه طی دو روز آینده در غالب مناطق کشور جوی آرام و در شهر های تهران، کرج، قزوین، اراک و اصفهان کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای گروه های حساس پیش بینی می گردد، گفت: همچنین در ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش پراکنده رخ خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه روز پنجشنبه در شمال شرق بارش پراکنده رخ می دهد، اضافه نمود: بعد از ظهر آدینه با ورود سامانه بارشی از شمال غرب برای شمال غرب و بخش های غرب کشور بارش برف و باران و وزش باد پیش بینی می گردد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه از روز شنبه گستره بارش علاوه بر شمال غرب مناطقی از غرب، جنوب غرب استان های واقع در دامنه های البرز غربی و مرکزی و زاگرس مرکزی و شمالی و همچنین سواحل غربی و مرکزی دریای خزر را در بر خواهد گرفت، اظهار کرد: بارش ها روز یکشنبه در شرق سواحل و شمال شرق و بخش هایی از مناطق مرکزی کشور ادامه خواهد یافت.

ضیاییان ضمن تشریح شرایط آب و هوای پایتخت طی امروز و فردا نیز گفت: آسمان تهران امروز صاف همراه با غبار صبحگاهی با حداکثر دمای 9 و حداقل دمای یک درجه سانتیگراد و فردا نیز کمی ابری در اواسط روز همراه با وزش باد با بیشینه دمای 11 و کمینه دمای دو درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هواشناسی، سامانه بارشی از روز آدینه وارد کشور می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواشناسی، سامانه بارشی از روز آدینه وارد کشور می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید