نیروهای یمنی بر رشته کوه های الدحیضه در الجوف مسلط شدند

به گزارش مجله انوار بلاگ به نقل از المسیره، سلسله پیشروی های ارتش و کمیته های مردمی یمن در برابر مزدوران سعودی در نقاط مختلف این کشور ادامه دارد. نیروهای یمنی دستاورد تازه ای را در استان الجوف محقق ساخته اند.

نیروهای یمنی بر رشته کوه های الدحیضه در الجوف مسلط شدند

بر اساس این گزارش، نیروهای ارتش یمن در ادامه پیشروی های خود در استان الجوف پیروز شدند کنترل رشته کوه های الدحیضه واقع در این استان را به دست بگیرند. پیشتر مزدوران سعودی رشته کوه های مذکور را تحت محاصره خود درآورده بودند.

این درحالی است که یمنی ها روز گذشته هم دستاوردهای میدانی جدیدی را در استان مأرب محقق ساختند. آنها ضمن پیشروی در محور غربی مأرب بر منطقه های در این استان مسلط شدند.

طبق اعلام رسانه های یمنی، در حال حاضر درگیری ها عمدتاً در منطقه ها صرواح، المشجح، البلق و الکسارة واقع در محور غربی مأرب متمرکز هستند. نیروهای یمنی در جریان درگیری های اخیر پیروز شدند بر منطقه های در حید البلق سیطره یابند.

پیشروی های ارتش یمن در محور غربی مأرب درحالی است که جنگنده های سعودی با بمباران منطقه ها مختلف در این استان کوشش می نمایند مانع از تحقق دستاوردهای میدانی به وسیله ارتش و کمیته های مردمی شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نیروهای یمنی بر رشته کوه های الدحیضه در الجوف مسلط شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای یمنی بر رشته کوه های الدحیضه در الجوف مسلط شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید