مدیران استقلال دیاباته را نمی خواهند!، مذاکره شیخ با یک باشگاه عربی

به گزارش مجله انوار بلاگ، این روزها اخبار و شایعات نگران کننده ای درباره دیاباته شنیده می شود. از مذاکرات او با یک باشگاه متمول عربی برای فصل آینده تا تصمیم مدیران ارشد باشگاه برای تمدید نکردن قرارداد شیخ.

مدیران استقلال دیاباته را نمی خواهند!، مذاکره شیخ با یک باشگاه عربی

مجله انوار بلاگ- مهدی اسماعیل پور-شیخ دیاباته که از پرداخت نشدن 2 ماه دستمزدش و از امروز و فردا کردن های باشگاه ناراحت بود، با اینکه یک ماه از حقوق معوقه اش را گرفت تا امکان فسخ یک طرفه نداشته باشد، اما با دلخوری تهران را به مقصد فرانسه ترک کرد.

ناراحتی شیخ دو دلیل عمده داشت. اول اینکه قرار بود حقوق 2 ماهش را دریافت کند و دیگر اینکه باشگاه فیش مبلغ واریزی برای او که یک موضوع شخصی و حرفه ای بود را رسانه ای کرد.

شیخ درحالی که کادر پزشکی مخالف رفتن او بود تهران را ترک کرد تا در کنار خانواده آسیب دیدگی نه چندان جدی و طوالانی اش را درمان کند! درباره شرایط شیخ تا کنون فقط اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه اظهار نظر کرده و دیگر اعضای استقلال به شکل مشکوکی ساکت مانده اند.

درباره زمان بازگشت شیخ اظهارات ضد و نقیضی مطرح می شود. ابتدا قرار بود اواخر هفته جاری برشود. بعد اعلام شد 10 روز دیگر می آید و در آخرین مورد روز شنبه را برای بازگشت این بازیکن اعلام کرده اند.

در چنین شرایطی شایعاتی درباره جدایی دیاباته و قرارداد بستن او با باشگاه های دیگر منتشر شده است که اساسا نمی تواند درست باشد. اول اینکه او تا پایان فصل با استقلال قرارداد دارد و نمی تواند در این مقطع بدون هماهنگی و اجازه باشگاه جدا شود. مورد دوم اینکه جابجایی زمستانی تمام شده و دیاباته حتی در صورت فسخ قرارداد یک طرفه با آبی پوشان هم نمی تواند راهی باشگاه دیگری شود و با جایی قرارداد ببندد.

البته این توضیحات به این معنا نیست که شیخ از حالا نمی تواند برای پایان فصل با باشگاهی مذاکره و توافق کند و احتمالا قراردادی ببندد. شنیده ها از این خبر می دهد که دیاباته با یکی از باشگاه های متمول حاشیه خلیج فارس مذاکراتی انجام داده است.

این موضوع زمانی جالب تر می شود که خبر رسیده در باشگاه استقلال برخی از مدیران معتقدند ارسلان مطهری از شیخ هم بهتر است و با وجود او قائدی دیگر نیازی به تمدید قرارداد شماره 7 نیست! . با این شرایط احتمالا قرارداد دیاباته در پایان فصل تمدید نخواهد شد. موضوعی که پیش از این برای بازیکنانی مانند تیام، جباروف و پاتوسی هم رخ داد.

منبع: همشهری آنلاین

به "مدیران استقلال دیاباته را نمی خواهند!، مذاکره شیخ با یک باشگاه عربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران استقلال دیاباته را نمی خواهند!، مذاکره شیخ با یک باشگاه عربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید