عملیات بدون مصدوم برای آتش نشانی زنجان در چهارشنبه سوری

به گزارش مجله انوار بلاگ، خبرنگاران/زنجان رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری زنجان از عملیات بدون مصدوم ماموران آتش نشانی این شهر در آخرین چهارشنبه سال خبر داد.

عملیات بدون مصدوم برای آتش نشانی زنجان در چهارشنبه سوری

مجید امیرفضلی در گفت وگو با مجله انوار بلاگ، اظهار کرد: امسال نیز مطابق سنوات گذشته همه نیروها و ایستگاه های آتش نشانی زنجان در حالت آماده باش هستند.

این مسئول با اشاره به آماده باش 110 آتش نشان برای چهارشنبه آخر سال، ادامه داد: 6 ایستگاه آتش نشانی ثابت و 8 اکیپ خودرویی اطفای حریق نیز در نقاط مختلف به ویژه مراکز حساس و پرخطر شهر زنجان مستقر هستند.

وی با اشاره به اینکه دیروز (27 اسفند) 8 تیم عملیاتی به حوادث حریق اعزام شدند، اضافه نمود: حوادث حریق رخ داده شامل حریق مغازه در اسلام آباد خیابان عاصم زنجانی با اعزام دو تیم عملیاتی، حریق لاستیک در اسلام آباد تقاطع ترانس با اعزام دو تیم عملیاتی، حریق لاستیک در منطقه اسلام آباد دستغیب جنوبی با اعزام یک تیم عملیاتی و حریق لاستیک در اسلام آباد جنب مسجد علی اکبر، حادثه حریق ضایعات خیابان مطهری، تقاطع کوچه روزبه با اعزام یک تیم عملیاتی، حریق لاستیک در شهرک مهرآرا با اعزام یک تیم عملیاتی و حریق ضایعات در خیابان خرمشهر جنب شهرداری زنجان با اعزام یک تیم عملیاتی بود.

امیرفضلی گفت: عملیات هایی که آتش نشانی زنجان نسبت به خدمات رسانی آن اقدام کرده، خوشبختانه بدون مصدوم بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عملیات بدون مصدوم برای آتش نشانی زنجان در چهارشنبه سوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات بدون مصدوم برای آتش نشانی زنجان در چهارشنبه سوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید