عبادی و براتچی به مرحله نیمه نهایی کاپ آسیا راه یافتند

به گزارش مجله انوار بلاگ، در ادامه رقابت های تیروکمان کاپ آسیا در تایلند، دوکماندار کشورمان در رشته کامپوند به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

عبادی و براتچی به مرحله نیمه نهایی کاپ آسیا راه یافتند

به گزارش مجله انوار بلاگ، در روز سوم رقابت های تیروکمان کاپ آسیا که در بانکوک تایلند در حال برگزاری است، در مرحله حذفی بخش کامپوند انفرادی زنان و مردان، از 7کماندار شرکت نماینده در این مرحله تنها اسماعیل عبادی و پریسا براتچی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

در بخش کامپوند مردان، اسماعیل عبادی 148 به 147 برابرحریفی از چین تایپه، مجید قیدی 142به 139 مقابل حریف چینی و امید طاهری 137 به 134 برابر حریفی از قزاقستان پیروز شدند و مهرداد فلاحی با نتیجه 137 بر 134 دیدار را به حریف ویتنامی خود واگذار کرد. در بخش بانوان نیز پریسا براتچی 141 به 123 حریف چینی خود را برد، افسانه شفیعی 139 به 129 مقابل حریفی از مالزی و فرشته قربانی 143 به 138 برابر حریفی از روسیه با شکست روبرو شدند.

همچنین در دیدار مرحله یک چهارم نهایی اسماعیل عبادی حریف هندی خود را با نتیجه 147به 143شکست داد و امید طاهری مقابل حریفی از روسیه با امتیاز146 به 143 باخت.

در بخش بانوان نیز پریسا براتچی برابر چین تایپه با نتیجه 143 به 141 پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

به این ترتیب تنها اسماعیل عبادی و پریسا براتچی پیروز شدند به مرحله نیمه نهایی راه پیدا نمایند. کمانداران کشورمان تا دقایق دیگر برای راهیابی به فنیال کاپ آسیایی تایلند به دیدار حریفان خود خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عبادی و براتچی به مرحله نیمه نهایی کاپ آسیا راه یافتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبادی و براتچی به مرحله نیمه نهایی کاپ آسیا راه یافتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید