طرح جدید دانشگاه آزاد برای سربازی پژوهشگران و نخبگان

به گزارش مجله انوار بلاگ، مدیر تسهیلات باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد از طرح جدیدی برای بخشودگی بخشی یا تمام سربازی نخبگان و پژوهشگران این باشگاه اطلاع داد.

طرح جدید دانشگاه آزاد برای سربازی پژوهشگران و نخبگان

به گزارش گروه رسانه های مجله انوار بلاگ، شهاب خاقانی در مصاحبه با مهر، از طرح جدید دانشگاه آزاد برای کاهش یا بخگرددگی سربازی اعضای باشگاه پژوهشگران و نخبگان این دانشگاه اطلاع داد و گفت: در حال حاضر طرح بخگرددگی سربازی اعضای باشگاه در تفاهم با نیروهای مسلح در دستور کار واقع شده است که البته هنوز به نتیجه نرسیده است و در مرحله ابتدایی واقع شده است.

مدیر تسهیلات و حمایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: این طرح در بسیاری از ارگان ها و سازمان ها در حال انجام شدن است و دانشگاه آزاد در نظر دارد این طرح را به مرحله اجرا برساند؛ چرا که هم اعضای باشگاه منتفع خواهند شد و هم سازمان های مربوطه که به دنبال انجام پژوهش های خود توسط نخبگان هستند، نفعی خواهند برد.

وی ادامه داد: به طور مثال طرح های پژوهشی از سوی ستاد نیروهای مسلح و یا سازمان های وابسته به صورت فراخوان اعلام می گردد، پس از آن اعضای باشگاه با توجه به رشته تخصصی و توانایی خود می توانند پروپوزال را تهیه و آن را ارائه دهند و در نهایت در صورت موافقت، کار شروع و بخگرددگی بخشی یا تمام سربازی اعمال می گردد.

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان سما در بیش از 80 واحد در سراسر کشور دارای دفتر بوده و به حمایت از پژوهشگران می پردازد.

منبع:مهر

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طرح جدید دانشگاه آزاد برای سربازی پژوهشگران و نخبگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح جدید دانشگاه آزاد برای سربازی پژوهشگران و نخبگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید