سلبریتی ها چطور در بحران کرونا ظاهر شدند؟

به گزارش مجله انوار بلاگ، ایرنا نوشت: شماری از سلبریتی های مشهور دنیا از جمله در حوزه فرهنگ و هنر و دنیای دیجیتال ضمن مشارکت اقتصادی در مبارزه دنیای با کرونا در پیغام های جداگانه از مردم خواسته اند تا به هر شیوه ممکن، سهم خود را در مبارزه با همه گیری کرونا ادا نمایند.

سلبریتی ها چطور در بحران کرونا ظاهر شدند؟

به گزارش رسانه های غربی، این سلبریتی های مشهور که طرفداران فراوانی در سراسر دنیا دارند، در روزهای اخیر در شبکه های اجتماعی از جمله توییتر پیغام های مختلفی را در خصوص مسئله شیوع کرونا و لزوم مقابله با این ویروس منتشر نموده و کوشش کردند سهم خود را در روحیه دادن به مردم برای مبارزه با کرونا ایفا نمایند.

از جمله این سلبریتی ها، تام هنکس هنرپیشه آمریکایی و بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایرکوسافت هستند. بیل گیتس مبلغی از دارایی خود را برای یاری به موسساتی که در زمینه مبارزه با کرونا فعالیت می نمایند،اختصاص داده است.

این سلبریتی ها در پیغام های متنی و تصویری خود ضمن ابراز همبستگی با مردم دنیا به دلیل نگرانی ها از شیوع کرونا، از مردم خواستند در کنار اقدامات دولت های دنیا برای مقابله با کرونا، تدابیر بهداشتی و اقدامات فردی لازم را در راستای سلامتی خود و دیگران رعایت نمایند و آن را جدی بگیرند.

شماری از این سلبریتی ها همچنین در پیغام هایی اعلام کردند، برای جلوگیری از قرار دریافت در معرض این ویروس ترجیح می دهند خود را در خانه قرنطینه نمایند و از مردم هم خواسته اند تا در خانه هایشان بمانند.

تا به امروز 156 هزار و 730 نفر در سراسر دنیا به کرونا مبتلا شده اند که پنج هزار 839 نفر فوتی گزارش شده است و این در حالی است که 75 هزار و 932 نفر نیز بهبود یافته اند.

312 310

منبع: خبرآنلاین

به "سلبریتی ها چطور در بحران کرونا ظاهر شدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلبریتی ها چطور در بحران کرونا ظاهر شدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید