سردار رحیمی: از ابتدای سال 9 مورد گروگانگیری داشته ایم

به گزارش مجله انوار بلاگ، رئیس پلیس پایتخت گفت: از ابتدای سال 9 مورد گروگانگیری در تهران داشته ایم که تمامی افراد ربوده شده نزد خانواده هایشان بازگشت داده شده اند.

سردار رحیمی: از ابتدای سال 9 مورد گروگانگیری داشته ایم

به گزارش گروه اجتماعی مجله انوار بلاگ، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در حاشیه دستگیری یک باند آدم ربا اظهار کرد: یکی از باند های بزرگ آدم ربایی که تحت عناوین انتظامی و امنیتی اقدام به آدم ربایی می کردند را دستگیر کردیم.

وی افزود: این باند بعد از اقدام به ربایش از خانواده افراد تقاضای پول می کردند.

رئیس پلیس پایتخت شرح داد: 4 مورد آدم ربایی تا به این لحظه ثبت شده است و هنوز هم در حال تکمیل این پرونده هستیم.

وی ادامه داد: در آخرین آدم ربایی این گروه، افراد از فرد دزدیده شده فیلم تهیه کرده و برای خانواده اش ارسال کرده و در آن فیلم فرد دزدیده شده مجبور شده تا بگوید یکی از نهاد های امنیتی او را دزدیده و 15 میلیون دلار و 10 میلیارد تومان برای آدم ربا ها درخواست کرده است.

سردار رحیمی گفت: تا به این لحظه 7 نفر از اعضا این گروه به اضافه سرکرده ان ها (در مجموع 8 نفر) دستگیر شده اند که سرکرده این گروه 60 سال سن دارد و سابقه 5 مورد زندان را داشته است.

وی در انتها گفت: از ابتدای سال، 9 مورد گروگانگیری در تهران داشته ایم که 8 مورد آن با پیگیری های پلیس و یک مورد دیگر از طریق راه های دیگر شناسایی و تمامی افراد ربوده شده نزد خانواده هایشان بازگشت داده شده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سردار رحیمی: از ابتدای سال 9 مورد گروگانگیری داشته ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار رحیمی: از ابتدای سال 9 مورد گروگانگیری داشته ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید