دستور رهبر انقلاب درباره سقوط هواپیمای اوکراینی بعد از اطلاع از خطای انسانی ، صادقانه با مردم مطرح کنید

به گزارش مجله انوار بلاگ، رهبر معظم انقلاب به محض اطلاع از خطای فاجعه بار اجرا شده در سامانه پدافند کشور دستور تشکیل فوری جلسه شورای عالی امنیت ملی را صادر می نمایند.

دستور رهبر انقلاب درباره سقوط هواپیمای اوکراینی بعد از اطلاع از خطای انسانی ، صادقانه با مردم مطرح کنید

به گزارش مجله انوار بلاگ، خبرگزاری فارس نوشت: پس از سقوط هواپیمای مسافربری بلافاصله تحقیقات در خصوص چگونگی این رویداد در دستور کار مسئولین مربوطه نهاده شد. صبح آدینه در فاصله کمتر از 48 ساعت پس از این اتفاق با محرز شدن خطای انسانی برای فرماندهان ارشد نظامی کشور، رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور در جریان موضوع قرار می گیرند.

رهبر معظم انقلاب به محض اطلاع از خطای فاجعه بار اجرا شده در سامانه پدافند کشور، روز گذشته ظهر آدینه دستور تشکیل فوری جلسه شورای عالی امنیت ملی و آنالیز موضوع را صادر نموده و تاکید می نمایند به محض اتمام آنالیز در جلسه شورای عالی امنیت، اصل حادثه و نتایج آنالیز ها، صریح و صادقانه از سوی نهادهای ذیربط به اطلاع مردم رسانده گردد.

در پی دستور رهبر انقلاب جلسه شورای عالی امنیت ملی شب گذشته آدینه 20 دی ماه با حضور اعضا تشکیل شده و بیانیه صبح امروز ستاد کل نیروهای مسلح و پیغام رئیس جمهور خطاب به ملت ایران بخشی از نتایج این جلسه بوده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "دستور رهبر انقلاب درباره سقوط هواپیمای اوکراینی بعد از اطلاع از خطای انسانی ، صادقانه با مردم مطرح کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور رهبر انقلاب درباره سقوط هواپیمای اوکراینی بعد از اطلاع از خطای انسانی ، صادقانه با مردم مطرح کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید