خبرنگاران ورود به باکو ممنوع اعلام شد

به گزارش مجله انوار بلاگ، باکو - خبرنگاران - ستاد عملیات ویژه هیات دولت جمهوری آذربایجان برای مقابله با ویروس کرونا روز سه شنبه درباره توقف موقت ورود ساکنان مناطق دیگر این کشور به باکو اطلاع داد .

خبرنگاران ورود به باکو ممنوع اعلام شد

به گزارش ستاد عملیاتی ویژه هیات دولت جمهوری آذربایجان، این اقدام پیشگیرانه در قالب مقابله با ویروس کرونا از 19 الی 29 مارس جاری (برابر 29 اسفند الی 10 فروردین ماه) به مدت 10 روز به کار گرفته می گردد .

طبق این محدودیت به کار گرفته شده ، ساکنان مناطق دیگر جمهوری آذربایجان و وسایل نقلیه آنها نمی توانند وارد باکو و نیز شهر سومقایت واقع در 30 کیلومتری شمال پایتخت این کشور شوند .

این محدودیت شامل کامیونها و وسایل نقلیه ویژه از جمله آمبولادنس و خودروهای امداد و نجات اضطراری نمی گردد .

ستاد عملیات ویژه هیات دولت همچنین از ساکنان شهرهای باکو و سومقایت خواست تا در این مدت ذکر شده از سفر به مناطق دیگر جمهوری آذربایجان خودداری نمایند .

همچنین مسافرت ساکنان مناطق مختلف جمهوری آذربایجان به وسیله وسایل نقلیه ریلی و هوایی به باکو متوقف شده است .

به گزارش منابع رسمی جمهوری آذربایجان تا به حال 28 نفر مبتلا به ویروس کرونا در این کشور شناسایی شده است که هفت نفر از آنها درمان و از بیمارستان ترخیص شدند .

در حال حاضر همچنین بیش از 500 تن مشکوک به مبتلا به ویروس کرونا که اکثریت انها افراد بازگشته از کشورهای مختلف هستند ، در جمهوری آذربایجان در قرنطینه بسر می برند .

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ورود به باکو ممنوع اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ورود به باکو ممنوع اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید