جلوگیری از یک ایست قلبی دیگر در یورو ، بلیند: اتفاق اریکسن روی من خیلی تاثیر گذاشت

به گزارش مجله انوار بلاگ، اتفاقی که شب گذشته برای کریستین رخ داد خیلی روی من تاثیر گذاشت. نه فقط به خاطر اینکه او دوست صمیمی من بود بلکه من ترسیدم این اتفاق برای من رخ دهد. به همین دلیل تصمیم گرفتم که امشب بیشتر از این بازی نکنم. این تصمیم برای من یک قدم ذهنی بسیار عظیم بود.

جلوگیری از یک ایست قلبی دیگر در یورو ، بلیند: اتفاق اریکسن روی من خیلی تاثیر گذاشت

مدافع تیم ملی هلند علت تعویض شدن در بازی مقابل اوکراین را توضیح داد و از تاثیر اتفاق اریکسن روی حالش پرده برداشت.

به گزارش فارس، شب گذشته در چارچوب دیدارهای یورو 2020، تیم ملی هلند مقابل اوکراین به رجحان 3 بر 2 رسید و توانست در اولین قدم به برد دست پیدا کند.

دالی بلیند پس از تعویض شدن در دقیقه 64 با ناتان آکه با گریه زمین مسابقه را ترک کرد.

او پس از بازی گفت: اتفاقی که شب گذشته برای کریستین رخ داد خیلی روی من تاثیر گذاشت. نه فقط به خاطر اینکه او دوست صمیمی من بود بلکه من ترسیدم این اتفاق برای من رخ دهد. به همین دلیل تصمیم گرفتم که امشب بیشتر از این بازی نکنم. این تصمیم برای من یک قدم ذهنی بسیار عظیم بود.

بلیند در سال 2020 در پیش بازی فصل مقابل هرتابرلین اتفاقی مشابه اریکسن را تجربه کرد و به همین خاطر تصمیم گرفت که پس از یک ساعت بازی زمین را ترک کند. جالب اینجاست که در آن دقیقه، تیم ملی هلند 2 بر صفر پیش بود ولی با رفتن بلیند این نتیجه به تساوی کشیده شد. البته در دقیقه 85 دامفرایز با یک ضربه سر خوب گل سوم هلند را به ثبت رساند تا نارنجی پوشان با برد بازی اول را به انتها برند.

منبع: عصر ایران

به "جلوگیری از یک ایست قلبی دیگر در یورو ، بلیند: اتفاق اریکسن روی من خیلی تاثیر گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلوگیری از یک ایست قلبی دیگر در یورو ، بلیند: اتفاق اریکسن روی من خیلی تاثیر گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید