جعفری: در AFC قدرت و نفوذ نداریم

به گزارش مجله انوار بلاگ، مدافع تیم فوتبال شهر خودرو گفت: متاسفانه فوتبال ما در AFC قدرت و نفوذ ندارد و بابت این موضوع بارها ضرر کرده ایم.

جعفری: در AFC قدرت و نفوذ نداریم

حسن جعفری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله انوار بلاگ، در ارتباط با تساوی تیمش برابر شاهین بوشهر و از دست دادن دو امتیاز برابر قعرنشین لیگ گفت: برای برد به بوشهر رفته بودیم ولی دو امتیاز حساس از دست دادیم. این در حالی است که می توانستیم برنده از زمین بیرون بیایم. در 20 دقیقه ابتدایی باید گل می زدیم، متاسفانه با اخراج بازیکن حریف سمت و سوی بازی تغییر کرد و در مجموع این بازی تحت تاثیر حاشیه ها قرار گرفت.

وی اضافه کرد: از زمانی که بازیکن حریف اخراج شد، حاشیه ها هم آغاز شد و بازی خوابید، نیمه دوم هم که با تاخیر آغاز شد و هواداران شاهین مشکلاتی ایجاد کردند. بعد از 10 نفره شدن شاهین در برخی صحنه ها هم بابت داوری اذیت شدیم و در مجموع دو امتیاز حساس از دست دادیم. به دلیل شرایط جوی، در مشهد هم خوب تمرین نکرده بودیم، با این حال باید سه امتیاز را می گرفتیم. باید در بازی های آینده این دو امتیازی که از دست دادیم را جبران کنیم.

مدافع شهر خودرو در مورد بحث محرومیت تیم های ایرانی از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا، عنوان کرد: احساس خوبی بابت این موضوع ندارم و نمی دانم چه باید بگویم. فوتبال باید از سیاست جدا باشد. در کشور ما ناامنی وجود ندارد و برخی کارشکنی ها باعث شده چنین تصمیمی در مورد تیم های ایرانی گرفته شود. متاسفانه فوتبال ما در AFC قدرت و نفوذ ندارد و بابت این موضوع بارها ضرر کرده ایم. نمی دانم این مشکل قرار است چگونه حل شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جعفری: در AFC قدرت و نفوذ نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفری: در AFC قدرت و نفوذ نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید