تیم استراماچونی به یک بازیکن متکی نیست، استقلال به خاطر قدرتش چهار گل به سایپا زد

به گزارش مجله انوار بلاگ، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید با وجود پیروزی 4 گله این تیم برابر ساپیا، آبی های پایتخت نیاز به تقویت دارند.

تیم استراماچونی به یک بازیکن متکی نیست، استقلال به خاطر قدرتش چهار گل به سایپا زد

مجید نامجومطلق در گفت وگو با مجله انوار بلاگ، درباره پیروزی استقلال برابر ساپیا اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد بودیم. استقلال در طول بازی عملکرد خوبی داشت و فوتبال خوبی بازی کرد. البته این تیم در بازی های قبلی هم که نتایج خوبی نگرفته بود، بازی های خوبی انجام می داد. استقلال از زمانی که استراماچونی آمده با سیستم سه دفاع مدرن بازی می کند که این مساله نیاز به زمان دارد تا تیم به هماهنگی لازم برسد و بازیکنان با وظایف خود درون زمین آشنا شوند.

وی افزود: استقلال ستاره ندارد اما این تیم با تاکتیک های سرمربی ایتالیایی اش، یک تیم واقعی است و به همین خاطر به یک بازیکن خاص متکی نیست. استقلال در شیوه جدید بازی خود، به بازیکنان وظایف خاصی را داده است به طوری که می دیدیم دانشگر به عنوان یک مدافع میانی در هجده قدم حریف حاضر می شد. با این حال استقلال با این شیوه توانسته بازی های خوبی به نمایش بگذارد و نیازمند زمان است تا روند خوب خود را ادامه بدهد.

نامجو مطلق با بیان اینکه استقلال نیازمند جذب بازیکن در برخی از پست ها است، گفت: با وجود اینکه استقلال امروز (دوشنبه) با چهار گل سایپا را شکست داد اما نباید از ضعف های این تیم چشم پوشی کنیم. استقلال اگر می خواهد با این سیستم بازی کند، به یک بازیساز تمام عیار نیاز دارد تا در میانه زمین توپ را به خوبی بچرخاند و برای مهاجمان فرصت گلزنی ایجاد کند البته این تیم در خط حمله هم باید بازیکنی را جذب کند که به عنوان یک مهاجم تمام عیار بتواند از فرصت های به وجود آمده گل بسازد. البته اگر استقلال بازیکنی مثل پژمان منتظری را داشت قطعا می توانست درون زمین تیم را رهبری کند.

وی در پایان گفت: با وجود اینکه استقلال با 4 گل سایپا را شکست داد اما نباید این موضوع را به خاطر ضعف سایپا بدانیم. اگر استقلال 4 گل زد به خاطر قدرت خودش بود. سایپا تیم بسیار خوب و جوانی است و قطعا می تواند در آینده روند خوبی را داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تیم استراماچونی به یک بازیکن متکی نیست، استقلال به خاطر قدرتش چهار گل به سایپا زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم استراماچونی به یک بازیکن متکی نیست، استقلال به خاطر قدرتش چهار گل به سایپا زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید