تمرکز شتاب دهنده های گام دوم در حوزه های علوم انسانی

به گزارش مجله انوار بلاگ، مدیر شتاب دهنده گام دوم دانشگاه شهید بهشتی، گفت: شتاب دهنده گام دوم برخلاف شتاب دهند ه های دیگر که بر مباحث فنی و تکنیکی متمرکز هستند در حوزه های علوم انسانی کار می نماید به ویژه در حوزه هایی که بر روی حکمرانی تمرکز دارند.

تمرکز شتاب دهنده های گام دوم در حوزه های علوم انسانی

محمدرضا مرادی مدیر شتاب دهنده گام دوم دانشگاه شهید بهشتی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله انوار بلاگ درباره شتاب دهنده گام دوم در مرکز نوآوری علوم انسانی و اجتماعی، گفت: شتاب دهنده گام دوم برخلاف شتاب دهند ه های دیگر که بر مباحث فنی و تکنیکی متمرکز هستند کوشش می نماید در حوزه های علوم انسانی کار کند به ویژه در حوزه هایی که بر روی حکمرانی تمرکز دارند.

مرادی گفت: در طی دوره شتابدهی گام دوم، تیم های شتاب جو به یاری مربیان بر روی توسعه، بهینه سازی و اجرای استراتژی های بازاریابی، توسعه نقشه راه محصول، تهیه طرح کسب و کار فعالیت خواهند کرد تا در نهایت با جذب سرمایه پا به عرصه بازار هدفشان بگذارند.

وی اضافه کرد: با توجه به مشکلاتی که وجود دارد حکمرانی در ایران خیلی متناسب با تغییرات تکنولوژی، اجتماعی و تغییراتی که در اکوسیستم جهانی اتفاق افتاده تغییر نکرده است.

مدیر شتاب دهنده گام دوم دانشگاه شهید بهشتی گفت: ما دائماً دچار خطا و گپ های متعدد با کارایی می شویم و با کارایی پایین و اصراف منابع روبرو می شویم و نمی توانیم به راندمان هایی که می خواهیم برسیم که متعاقباً بر روی فضای اجتماعی تأثیر می گذارد و تنش های اجتماعی را تشدید می نماید.

مرادی اضافه کرد: کوشش می کنیم خدماتی داشته باشیم تا سیستم های حکمرانی موجود بهبود پیدا نمایند و بتوانیم با هدف و پشتکار راندمان مجموعه های اداری و مدیریتی کشور را افزایش بدهیم.

منبع: خبرگزاری فارس

به "تمرکز شتاب دهنده های گام دوم در حوزه های علوم انسانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرکز شتاب دهنده های گام دوم در حوزه های علوم انسانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید