تعداد جام های سیدجلال حسینی بیشتر از جام های استقلال و سپاهان!

به گزارش مجله انوار بلاگ، خبرنگاران: رقابت های لیگ برتر در شرایطی به پایان رسید که پرسپولیس پیروز شد برای پنجمین بار متوالی جام قهرمانی را بالای سر ببرد؛ این قهرمانی در مجموع هفتمین قهرمانی پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر بود که این تیم را بالاتر از سپاهان با پنج قهرمانی قرار داده است.

تعداد جام های سیدجلال حسینی بیشتر از جام های استقلال و سپاهان!

به گزارش مجله انوار بلاگ، پرسپولیس با این قهرمانی در مجموع برای چهاردهمین بار فاتح رقابت های لیگ سراسری در ایران شد. این تیم از این حیث اختلاف زیادی با سایر رقبا دارد؛ نزدیک ترین تعقیب کننده پرسپولیس در این رده بندی استقلال است که با 8 نام قهرمانی در رقابت های سراسری ایران در رده دوم قرار گرفته است.

نکته جالب، اما تعداد جام های سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس است؛ او که همین شب گذشته جام قهرمانی را بالای سر برد، به رکورد خارق العاده ای در لیگ برتر رسیده است. سیدجلال حسینی پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر بود که با قهرمانی اخیر پرسپولیس این رکوردش را افسانه ای تر کرده است. سیدجلال تا به حال 9 قهرمانی در رقابت های لیگ برتر دارد! او ابتدا به همراه سایپا، سپس 3 بار به همراه سپاهان و حالا هم 5 بار به همراه پرسپولیس جام قهرمانی را بالای سر برده است تا به تنهایی در صدر جدول پرافتخارترین ها قرار گرفته باشد.

به گزارش مجله انوار بلاگ، سیدجلال حسینی در شرایطی در دوران فوتبالش به 9 قهرمانی در لیگ ایران رسیده که بعد از پرسپولیس با 14 نام قهرمانی در رده دوم و بالاتر از تیم های استقلال با 8 و سپاهان با 5 قهرمانی قرار گرفته است.

این موضوع به خوبی اهمیت حضور سیدجلال در لیگ را نشان داده که هرجا بوده به نام یکی از ارکان اصلی قهرمانی تیمش ایفای نقش کرده است.

منبع: فرارو

به "تعداد جام های سیدجلال حسینی بیشتر از جام های استقلال و سپاهان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد جام های سیدجلال حسینی بیشتر از جام های استقلال و سپاهان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید