تارتار: مسئولان استانی یاری نمی کردند نفت از هم می پاشید

به گزارش مجله انوار بلاگ، سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: با توجه به اینکه مسئولان باشگاه به تعهدات خود عمل کردند ما هم از فردا کار خودمان را با قدرت انجام خواهیم داد.

تارتار: مسئولان استانی یاری نمی کردند نفت از هم می پاشید

به گزارش گروه ورزشی مجله انوار بلاگ، مهدی تارتار در گفتگویی، در مورد جلسه اش با مسئولان ارشد مسجد سلیمان گفت: بعد از جلسه ای که با مسئولان محترم استان خوزستان و شهر مسجدسلیمان داشتم، در نهایت قرار شد به کارم در نفت ادامه دهم. از طرف دیگر مسئولان باشگاه نفت مسجد سلیمان به تعهداتی که نسبت به اعضای تیم داشتند عمل کردند و بازیکنان توانستند بخشی از قرارداد خود را بگیرند.

وی ادامه داد: ما طرفداران خیلی خوبی داریم و آن ها در این مدت به من لطف زیادی داشتند. بعضی از آن ها واقعا اشک من را درآوردند و پس از صحبت هایی که در جلسه مطرح شد، قرار شد با قدرت کار خود را ادامه دهیم. به عشق طرفداران نفت مسجدسلیمان کار خود را با قدرت پیش خواهیم برد. ما امشب به تهران می آییم و از فردا تمرینات خود را ادامه خواهیم داد تا برای بازی با شهر خودرو کاملا آماده شویم.

تارتار توضیح داد: برای پرداخت پول واقعا مسئولان محترم زحمات زیادی کشیدند و جا دارد از آقایان شریعتی استاندار خوزستان، ناصری رئیس اداره مناطق نفت خیز مسجدسلیمان، اعضای محترم هیات مدیره باشگاه، اسکندری دادستان، حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان، ظاهری نماینده محترم مسجدسلیمان در مجلس و حسینی رئیس پلیس مسجدسلیمان تشکر و قدردانی کنم که همگی کوشش کردند تا مسائل باشگاه رفع گردد. امیدوارم از این به بعد ما را فراموش نکنند. اگر این پول که به باشگاه تزریق شد به موقع نمی آمد، مطمئن باشید که تیم نفت مسجد سلیمان از هم می پاشید و جا دارد به خاطر زحماتی که این عزیزان کشیدند از همه آن ها تشکر کنم.

منبع: فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تارتار: مسئولان استانی یاری نمی کردند نفت از هم می پاشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: مسئولان استانی یاری نمی کردند نفت از هم می پاشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید