بوشهر، مهاجری: فردا مقابل پارس جنوبی روز سختی داریم، ما تیم جوان و کم هزینه ای هستیم

به گزارش مجله انوار بلاگ، سرمربی تیم نساجی مازندران گفت: خدا را شکر بچه ها به لحاظ روانی آماده هستند و ما با وجود احترامی که برای پارس جنوبی قائلیم، ولی نیت مان کسب سه امتیاز است.

بوشهر، مهاجری: فردا مقابل پارس جنوبی روز سختی داریم، ما تیم جوان و کم هزینه ای هستیم

به گزارش مجله انوار بلاگ از جم، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار نساجی مقابل پارس جنوبی جم گفت: خدا را شکر این فرصت به من داده شد که در خدمت شهر جم باشیم. بازهم تأکید می کنم جم مردم و شهر خوبی دارد اما مسائل سخت افزاری گذشته را دارد. ما توقع داریم هر سال می آییم این مسائل کمتر گردد، اما همچنان مشکل اسکان و هتل و سایر مسائل وجود دارد. حیف است، امیدوارم مسئولان استانی این مشکل را رفع نمایند.

وی در خصوص اینکه تیمش در مصاف با تیم های انتهای جدولی نتیجه گرفته و به نظرش در ادامه فصل چه نتایجی کسب خواهد نمود، گفت: فعلاً چهار هفته از لیگ گذشته و این صحبت شما معیار درستی نیست. استقلال هم تا الآن فقط دو امتیاز گرفته است. این معیار امتیاز خوبی نیست. تیم ها تا هفته هشتم و نهم لیگ وضعیت شان تعیین نمی گردد. سال جاری به طور کلی بازی راحت نداریم و بازی ها سخت است. من می خواهم شاهین را مثال بزنم، تیم شاهین که هفته قبل مقابل ما مغلوب شد، برابر شهرخودرو با وجود اینکه در دقایق ابتدایی اخراجی داد، اما تا لحظات سرانجامی به خوبی دفاع کرد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در ادامه گفت: هر بازی امتیاز خودش را دارد و برای هر بازی استراتژی خاص خود را داریم. ما هم قطعاً فردا مقابل پارس جنوبی روز سختی داریم، اما ان شاالله بچه ها با انگیزه بازی نمایند و بتوانیم دست پر از زمین خارج شویم.

مهاجری در خصوص استفاده از دو دروازه بان در تیمش به صورت نوبتی در هفته های گذشته، عنوان نمود: قطعاً من به دروازه بانانم ایمان داریم. ما تیم جوان و کم هزینه ای هستیم، اما همه چیز در فوتبال هزینه نیست. وقتی ما به جوان اعتقاد داریم، باید تاوان آن را هم بدهیم. شما دیدید محمدامین رضایی مقابل سایپا روز خوبی نداشت، اما ما از او حمایت کردیم و توانست اولین کلین شیت خود را هفته گذشته مقابل شاهین شهرداری بوشهر ثبت کند.

شما همواره در زمین حریفان تدافعی بازی می کنید، آیا بازهم مقابل پارس جنوبی از همین تاکتیک استفاده خواهید کرد؟ وی در واکنش به طرح این سوال از سوی خبرنگاری عنوان نمود: بله، ما مثل همواره تدافعی بازی می کنیم!

سرمربی نساجی در خصوص پیش بینی اش از نتیجه دیدار فردا یادآور شد: جذابیت فوتبال به همین است که قابل پیش بینی نیست، اما مسئله مهم این است که بدانیم از بازی چه می خواهیم. خدا را شکر بچه ها به لحاظ روانی آماده هستند و ما با وجود احترامی که برای پارس جنوبی قائلیم، ولی نیت مان کسب سه امتیاز است. اگر یادتان باشد من با پدیده هم به این شهر آمدم و خیلی خوب بازی کردیم. سال گذشته هم با ماشین سازی هر دو بازی را بردیم و قطعا فردا هم یکی از این بازی ها خواهد بود.

مهاجری درباره داوری های دیدارهای تیمش نیز گفت: من همواره به داوری احترام گذاشتم و امیدوارم جامعه داوری پیروز باشند. آن ها هم مسائل خود را دارند ولی امیدوارم در بازی تمرکز داشته باشند. ما داور بد نداریم و قطعاً اگر تمرکز داشته باشند روز خوبی برای خودشان رقم خواهند زد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظرش تفاوت پارس جنوبی در زمان حضور مهدی تارتار در این تیم با اکنون که فراز کمالوند سرمربی این تیم است در چیست؟ عنوان نمود: فرقش این است که آن تارتار بود این کمالوند، وگرنه پارس همان پارس است! هر مربی استراتژی خودش را دارد. تارتار اینجا هم زحمت خودش را کشید. هر مربی تفکر خودش را دارد. فرق در تفکرات است، اما ما از هر دو تفکر شناخت داریم.

سرمربی نساجی در سرانجام در خصوص محرومان و مصدومان تیمش بیان نمود: ما محروم نداریم اما دو بازیکن مان آسیب دیدگی جزیی دارند که باید ببینیم وضعیت شان چطور می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوشهر، مهاجری: فردا مقابل پارس جنوبی روز سختی داریم، ما تیم جوان و کم هزینه ای هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوشهر، مهاجری: فردا مقابل پارس جنوبی روز سختی داریم، ما تیم جوان و کم هزینه ای هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید