انجمن علمای یمن: عملیات نصر سیلی محکم ما به ائتلاف سعودی است

به گزارش مجله انوار بلاگ، انجمن علمای یمن با صدور بیانیه ای درباره عملیات نصر ارتش یمن در جنوب عربستان خاطرنشان کرد که این عملیات سیلی محکمی به صورت عناصر مزدور و رسوایی بزرگ برای ائتلاف سعودی-آمریکایی است.

انجمن علمای یمن: عملیات نصر سیلی محکم ما به ائتلاف سعودی است

به گزارش گروه بین الملل مجله انوار بلاگ، انجمن علمای یمن روز دوشنبه بیانیه ای را در مورد عملیات نصر من الله ارتش یمن در جنوب عربستان که در آن هزاران نفر از شبه نظامیان ائتلاف سعودی اسیر شده اند، منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری انصارالله، انجمن علمای یمن در این بیانیه خود از پیروزی اخلاقی و انسانی رزمندگان یمنی در تعامل آنها با اسرای ائتلاف سعودی تمجید کرد.

در ادامه بیانیه آمده است: از عربستان و امارات و حکام این دو کشور می خواهیم که طرح رئیس شورای عالی سیاسی یمن را بپذیرند، اما کبر و غرورشان آنها را به ورطه نابودی خواهد کشاند.

انجمن علمای یمن تاکید نمود که اگر حملات و محاصره علیه یمن ادامه داشته باشد، از رهبران انقلابی و سیاسی و ارتش قهرمان خود خواهیم خواست که با همه توان پاسخ دهند.

انجمن علمای یمن تاکید نمود که عملیات نصر من الله رسوایی بزرگ برای مزدوران و ائتلاف سعودی به فرماندهی آمریکا و حکومت شیطانی سعودی است.

یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن روز شنبه گذشته در یک نشست خبری از اجرای عملیات نظامی بزرگ موسوم به نصر من الله علیه ارتش سعودی در جنوب عربستان اطلاع داد و گفت که این عملیات چند ماهی است که ادامه دارد.

به گزارش المسیره، سخنگوی نیروهای مسلح یمن بیان کرد که در عملیات نصر من الله در محور نجران (جنوب عربستان)، سه تیپ سعودی متلاشی شدند. سریع تاکید نمود که عملیات ارتش یمن در محور نجران از بزرگترین عملیات فریب نیروهای یمنی از ابتدای جنگ محسوب می گردد(جزئیات بیشتر).

منبع: خبرگزاری فارس

به "انجمن علمای یمن: عملیات نصر سیلی محکم ما به ائتلاف سعودی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجمن علمای یمن: عملیات نصر سیلی محکم ما به ائتلاف سعودی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید