اقلیمی: باید فقط در رشته هایی که شانس کسب سهمیه داریم تمرین کنیم

به گزارش مجله انوار بلاگ، سرمربی آبهام آرام گفت: در این شرایط که کرونا وجود دارد، تعداد زیادی را نمی توان وارد اردو کرد و باید فقط در رشته هایی که شانس کسب سهمیه داریم تمرین کنیم.

اقلیمی: باید فقط در رشته هایی که شانس کسب سهمیه داریم تمرین کنیم

ایرج اقلیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله انوار بلاگ، در مورد برگزاری مسابقات قایقرانی قهرمانی کشور در آبهای آرام گفت: بعد از مدت ها که بچه ها در شهرهای خود و در شرایط متفاوت تمرین کردند، شاهد برگزاری یک رویداد در آبهای آرام بودیم. مسابقات خوبی بود و از شرایط آمادگی قایقرانان می توان ارزیایی دقیق تری داشت.

وی در ادامه اضافه نمود: از زمان شیوع کرونا اردوهای متمرکز نداشتیم و باید در ارزیابی ها این شرایط را در نظر گرفت. هر چه اینگونه مسابقات بیشتر برگزار گردد تحلیل بهتر و کامل تری از آمادگی بچه ها خواهیم داشت . از اسفند ماه تمرینات بچه ها را از فضای مجازی می دیدیم و روزانه آنها را بررسی می کردیم و با توجه به شرایط خودشان آنها را تحلیل می کنیم.

سرمربی تیم ملی آبهای آرام کشورمان گفت: چین و ازبکستان و قزاقستان که رقبای اصلی ما هستند، تمرینات خود را آغاز کردند، البته مانند قبل اردوی متمرکز ندارند و در اردوهای خارجی شرکت نکردند اما به گروه کوچک تقسیم شدند و زیر نظر مربی تمرین می نمایند.

سرمربی آبهام آرام در پاسخ به این سوال که نفرات نهایی در اردوی تیم ملی چه زمانی معرفی می شوند، گفت: سال جاری مسابقات قهرمانی آسیا در آبهای آرام نداریم و انتخابی المپیک را در تایلند داریم و رشته ها در این رویداد کمتر است. بچه های قبلی در تیم ملی خواهند بود و فرد جدیدی وارد نشده است. کمیته فنی و مربیان باید تصمیم بگیرند و نفرات نهایی را اعلام نمایند. در این شرایط تعداد زیادی را نمی توان وارد اردو کرد باید فقط در رشته هایی که شانس کسب سهمیه داریم تمرین کنیم.

اقلیمی در خاتمه اضافه نمود: در حال حاضر هیچ چیزی مانند مسابقات قهرمانی کشور را لازم نداریم، هر چه این رقابت ها را بیشتر داشته باشیم مربیان هم بهتر می توانند شرایط قایقرانان را بعد از مدت ها دوری از تمرینات ارزیابی نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اقلیمی: باید فقط در رشته هایی که شانس کسب سهمیه داریم تمرین کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقلیمی: باید فقط در رشته هایی که شانس کسب سهمیه داریم تمرین کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید