اعلام معذوریت استان یزد از پذیرش مسافران

به گزارش مجله انوار بلاگ، خبرنگاران/یزد ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در استان یزد ضمن اعلام معذوریت این استان از پذیرش مسافران، از هموطنان خواست تا استان یزد را به عنوان مقصد سفر انتخاب نکنند.

اعلام معذوریت استان یزد از پذیرش مسافران

ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در استان یزد با صدور اطلاعیه شماره 35 گفت: به اطلاع همه هم وطنان و همشهریان یزدی مقیم سایر استان ها می رساند بنا به تصمیم ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا، به دلیل شرایط بحرانی استان یزد در شیوع بیماری کرونا و نگرانی مدیران استان از تشدید این شرایط، استان یزد با اعلام شرایط اضطراری از پذیرایی، اسکان و اقامت مسافرین معذور است.

براساس این اطلاعیه، همه اماکن تاریخی، موزه ها، اماکن گردشی تعطیل هستند، مراکز اقامتی، هتل ها، مهمانسراها، مهمانپذیرها و کمپ های گردشگری از پذیرش مسافرین معذور می باشند و امکان اقامت در بوم گردی های سنتی و خانه های مسافر نیز مقدور نیست.

همچنین درخواست شده است که هم وطنان عزیز به هیچ وجه استان یزد را به عنوان مقصد سفر انتخاب نکنند و در مبادی ورودی استان نیز تیم های بهداشتی و غربالگری مستقر هستند و از ورود مسافرانی که کوچک ترین علائم بیماری داشته باشند، جلوگیری می شود.

بر همین اساس به پلیس راه استان نیز دستور داده شده است محدودیت های ترددی در مسیرهای ورودی به استان اعمال کنند.

این ستاد ابراز امیدواری کرده است که مردم استان و شهر میراث جهانی یزد که از دیرباز به مهمان نوازی شهره بوده اند، پس از کنترل این بیماری در فصل تابستان با آغوش باز پذیرای گردشگران و هم وطنان عزیز خواهند بود.

در انتها این اطلعیه نیز آمده است؛ امیدواریم با ماندن در منازل که در حال حاضر امن ترین مکان به شمار می آید، به قطع زنجیره شیوع بیماری کمک کنیم و با همدلی و عزم ملی کرونا را شکست دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعلام معذوریت استان یزد از پذیرش مسافران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام معذوریت استان یزد از پذیرش مسافران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید