اصلاحیه وزن نان سنگک در اسدآباد

به گزارش مجله انوار بلاگ، رییس اداره صنعت و معدن اسدآباد گفت: اصلاحیه وزن نان سنگک در این شهرستان از دیروز اعمال شد.

اصلاحیه وزن نان سنگک در اسدآباد

قربانی، رییس اداره صمت اسدآباد در گفتگو با خبرنگار از ، گفت: اصلاحیه وزن سنگک از دیروز اعمال شد و نانوایان سنگکی موظف به رعایت این دستورالعمل هستند.

او اضافه کرد: خوشبختانه در بیشتر نانوایی های لواش اسدآباد وزن رعایت میشود بطوریکه در بازدیدی که از 26 نانوایی این شهرستان انجام شد، از این تعداد تنها دو نانوایی وزن را رعایت نمی کردند که آن ها نیز به تعزیرات معرفی شدند.

قربانی ادامه داد: بی کیفیت بودن نان برخی از نانوایان در شهر را رد نمی کنیم، آرد تولید شده کارخانه اسدآباد دارای کیفیت بسیار بالایی است، اما متاسفانه نانوایان شهر در زمان مقرر برای دریافت این آرد باکیفیت ثبت نام نمی کنند و آرد کارخانه اسدآباد در همان لحظات اولیه توسط نانوایان شهر های اطراف خریداری می شود.

رییس اداره صنعت و معدن اسدآباد ادامه داد: نانوایان شهر های دیگر به کیفیت آرد اسدآباد پی برده اند و در اولین لحظات بازشدن سایت دریافت آرد محصول اسدآباد را برای خود رزرو می کنند که این مهم باعث میشود نانوایان ما مجبور به خرید آرد کارخانه های بی کیفیت شهر های دیگر شوند.

قربانی یادآور شد: زمان کم خمیر درست کردن و واردنبودن کارگران برخی نانوایی ها دو دلیل دیگر پایین بودن کیفیت نان در اسدآباد است.

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اصلاحیه وزن نان سنگک در اسدآباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاحیه وزن نان سنگک در اسدآباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید