اشک و باربیکیو در مراسم بدرقه رونالدینیو از زندان

به گزارش مجله انوار بلاگ، هم بند های ستاره سابق تیم فوتبال بارسلونا در زندان پایتخت پاراگوئه، مراسمی ویژه و احساسی برای خداحافظی با این مرد برزیلی برگزار کردند.

اشک و باربیکیو در مراسم بدرقه رونالدینیو از زندان

به گزارش مجله انوار بلاگ و به نقل از ESPN، منبعی خبری در پاراگوئه از احساساتی شدن زندانیان زندان شهر آسونسیون در روز وداع با رونالدینیو و برگزاری یک مراسم باشکوه برای بدرقه این ستاره برزیلی خبر داده اند.

رونالدینیو روز گذشته (چهارشنبه) پس از 32 روز حبس به دلیل استفاده از گذرنامه های جعلی برای ورود به کشور پاراگوئه آزاد شد اما به حصر خانگی رفت. رونالدینیو و برادرش روبرتو دآسیس که مدیربرنامه های او نیز است و به همراه هم وارد خاک پاراگوئه شدند، به قید وثیقه ای 1.6 میلیون دلاری آزاد شده و قرار است مدت به جامانده تا انتها تحقیقات درباره پرونده تخلف شان را در هتلی 4 ستاره سپری نمایند. همچنین مقرر شده که مادر رونالدینیو و برادرش به محض باز شدن مرزها (پس از رفع شدن تهدیدات ناشی از شیوع کرونا) به پاراگوئه سفر و پسران خود را دیدار کند.

روزهای حضور در زندان اما برای رونالدینیو خیلی بد سپری نشد و او در آنجا دوستان زیادی پیدا کرد و در کنار آنها و حتی کارکنان زندان اقدام به برگزاری مسابقات فوتبال و شرکت در کارگاه های نجاری کردند. این رابطه محبت آمیز سبب شد که جدایی از ستاره سابق بارسلونا برای دیگر زندانیان بسیار سخت باشد.

طبق گفته شاهدان، زاندانیان زندان آسونسیون به محض اطلاع از اینکه رونالدینیو قرار است آزاد گردد، فوراً یک مراسم خاص برای بدرقه او برگزار و در آن با پخت بعضی غذاها روی باربیکیو از ستاره سابق تیم ملی برزیل، برادرش و دیگر میهمانان پذیرایی کردند.

گفته می گردد که رونالدینیو 40 ساله هنگام خروج از زندان به تعدادی از دوستان خود که با چشمانی اشک آلود با او وداع کردند وعده داده که قبل از بازگشتش به برزیل دوباره به آنها سر خواهد زد هرچند معین نیست که زمان امکان این کار برای او فراهم گردد به خصوص که او و برادرش به جز استفاده از گذرنامه های جعلی که تابعیت آنها را پاراگوئه ای نشان می داد، به همدستی با بعضی افراد مظنون به پولشویی هم متهم شده اند. اتهام نسبت داده شده جدید به آنها، ممکن است زمان رسیدگی به پرونده این دو برادر را طولانی نمایند. طبق گزارش رسانه های محلی در صورت اثبات جرم رونالدینیو ممکن است او به 5 سال حبس محکوم گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اشک و باربیکیو در مراسم بدرقه رونالدینیو از زندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشک و باربیکیو در مراسم بدرقه رونالدینیو از زندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید