احداث سینمای 13 سالنه در دل کوهسنگی

به گزارش مجله انوار بلاگ، مدیرعامل بهمن سبز حوزه هنری از شروع ساخت پردیس بزرگ مهر کوهسنگی مشهد با سیزده سالن همزمان با دهه فجر اطلاع داد.

احداث سینمای 13 سالنه در دل کوهسنگی

به گزارش خبرنگار فرهنگی مجله انوار بلاگ، سید مصطفی حسینی، مدیرعامل موسسه بهمن سبز با اعلام خبر احداث سینمای 13 سالنه مهر کوهسنگی در مشهد بیان داشت: همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فعالیت اجرایی یکی از بزرگترین پردیس های سینمایی کشور توسط موسسه بهمن سبز حوزه هنری در شهر مشهد آغاز خواهد شد.

وی اضافه کرد: پروژه سینمای 13 سالنه مهرکوهسنگی با موقعیت مکانی مناسب در یکی از بهترین نقاط توریستی و گردشگری مشهد در دل بوستان کوهسنگی واقع شده است و ان شاءالله به دلیل مرکزیت آن در شهر، آن را به سینمایی در دسترس مردم، دانشجویان و سینما دوستان تبدیل خواهد نمود.

حسینی ادامه داد: در حال حاضر ساخت این مجتمع به اتمام و بهره برداری رسیده و بخش سینمایی آن که تحت مالکیت بهمن سبز است، هم اکنون در مرحله طراحی واقع شده است و آغاز فعالیت عمرانی آن از دهه فجر خواهد بود.

مدیرعامل بهمن سبز اظهار داشت: ساخت و احداث این پروژه سینمایی توسط موسسه بهمن سبز حوزه هنری در قالب طرح بزرگ توسعه و ساخت سینما در سراسر کشور انجام می پذیرد و طبق برنامه ریزی در سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "احداث سینمای 13 سالنه در دل کوهسنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث سینمای 13 سالنه در دل کوهسنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید